Welkom bij KNHS Endurancevereniging

Algemene Ledenvergadering

Beste leden,

Aanstaande zondag staat de algemene ledenvergadering weer op de verenigingsagenda. Naast de vaste agendapunten als een rondje langs de diverse commissies en de begroting, huldigen wij ook diverse kampioenen en is er een interessante lezing georganiseerd. 
Hieronder zetten wij de informatie die de afgelopen weken in onze nieuwsbrieven is verspreid, nog een keer overzichtelijk op een rij. Heb je nog vragen? Schroom dan niet om contact op te nemen met het bestuur. 

Wij hopen je zondag te mogen begroeten in Leusden!

Het bestuur

Algemene informatie:

Datum: zondag 20 november 2016
Aanvang: 13.00 uur (zaal open vanaf 12.30 uur) 
Eindtijd: uiterlijk 18.00 uur
Locatie: Zaal Appel/Dante, Van der Valk Hotel Leusden, Philipsstraat 18, 3833 LC

Agenda Algemene Ledenvergadering KNHS Endurancevereniging: 

1. Opening
2. Afmeldingen en ingekomen stukken
3. Goedkeuring notulen ALV 25 april 2016
4. Bestuursmededelingen
•Terugblik wedstrijdseizoen
•Wedstrijdkalender 2017
•Statistieken ledenadministratie
•Website/MijnEndurance
•Sponsorreglement
5. Commissies
•Jeugdcommissie/Perspectievenplan
•Subtop
•Tijdswaarnemingscommissie
•Her & DER
•KM-awards/verenigingskampioenschappen
•Vrijwilligerscommissie
6. KNHS aangelegenheden
•Sportforum Endurance
•Ledenraad
•Hippiade 
7. Bestuurssamenstelling
•Afscheid Bernadette Kramer
•Verkiezing nieuwe bestuursleden – Nienke Klomp, Marjolein de Wit en Björn Lansman
8. Begroting en contributie 2017 
9. Prijsuitreiking verenigingskampioenschappen en km-awards seizoen 2016 
10. Rondvraag 
11. Lezing Emma Blijdenstein – ‘The pain face’
12. Sluiting

De vergaderstukken zijn te downloaden in de ledenhoek van MijnEndurance.

Lezing Emma Blijdenstein – ‘the pain face’:

Er wordt steeds meer (wetenschappelijk) onderzoek gedaan naar paarden en hun gedrag. Kun je pijn bij paarden herkennen? En welke signalen kan een paard dan geven om discomfort en/of pijn duidelijk te maken? Hoe gaan we daar als eigenaar mee om en wat zijn de consequenties voor het paard daarvan? 
In deze lezing probeert Emma Blijdenstein, fysiotherapeut voor paarden, meer duidelijkheid te geven over o.a. pijnsignalen bij paarden en hoe er als eigenaar zo mee om te gaan dat prestatie en plezier goed blijven samengaan.  

welkom lid

endurancejeugd 226px

KEVledenvoordeel

Sponsors

PAVO
Uw partner voor het voeren, verzorgen en houden van paarden.

Interessante artikelen

Pavo voedingswijzer

welkom lid

KNHS Endurancevereniging

De hoofdzaak van endurance is het zo snel mogelijk afleggen van een uitgezet parcours, dat in afstand varieert van 25 tot 160 km. Niet alleen de tijd, waarin het parcours wordt afgelegd is belangrijk, maar ook de conditie van het paard bij de veterinaire controles. Daarom geldt in de endurance "To Finish is To Win". Endurance is een hippische discipline, waar hoge prestaties door paard en ruiter moeten worden geleverd en zowel het paard als de ruiter terdege getraind moeten zijn. In aangespannen vorm heet deze wedstrijdsport mendurance. Uithoudingsvermogen, samenwerking, vertrouwen en verzorging zijn de sleutelwoorden voor een geslaagde combinatie tijdens de wedstrijden, die plaatsvinden in de mooiste gebieden van Nederland. De KNHS Endurancevereniging is onderdeel van de Koninklijke Nederlandse Hippische Sportfederatie.

Wie is er online

We hebben 90 gasten en geen leden online