Welkom bij KNHS Endurancevereniging

Uitslagen Zuidveluwerit afgelopen weekend

zuidveluwerit 2016_1

Indrukwekkende endurance en indrukwekkende luchten op de wedstrijddagen van de Zuidveluwerit. Mooi voorbeeld hoe sport, natuur en plezier samen gaan. De vernieuwde organisatie zette een mooi evenement neer. Op naar de tiende editie in 2017.

Uitslagen Endurance Zuidveluwerit .
zaterdag 18 juni 2016:
- kennismakingsklasse en klasse 1;
- klasse 2;
zondag 19 juni 2016:
- kennismakingsklasse en klasse 1;
- klasse 2 en 3;
- jeugdklassement.

We zien elkaar graag weer op de jubileumeditie in 2017: derde weekend van juni!

zuidveluwerit 2016_2

welkom lid

endurancejeugd 226px

KEVledenvoordeel

Sponsors

PAVO
Uw partner voor het voeren, verzorgen en houden van paarden.

Interessante artikelen

Pavo voedingswijzer

welkom lid

KNHS Endurancevereniging

De hoofdzaak van endurance is het zo snel mogelijk afleggen van een uitgezet parcours, dat in afstand varieert van 25 tot 160 km. Niet alleen de tijd, waarin het parcours wordt afgelegd is belangrijk, maar ook de conditie van het paard bij de veterinaire controles. Daarom geldt in de endurance "To Finish is To Win". Endurance is een hippische discipline, waar hoge prestaties door paard en ruiter moeten worden geleverd en zowel het paard als de ruiter terdege getraind moeten zijn. In aangespannen vorm heet deze wedstrijdsport mendurance. Uithoudingsvermogen, samenwerking, vertrouwen en verzorging zijn de sleutelwoorden voor een geslaagde combinatie tijdens de wedstrijden, die plaatsvinden in de mooiste gebieden van Nederland. De KNHS Endurancevereniging is onderdeel van de Koninklijke Nederlandse Hippische Sportfederatie.

Wie is er online

We hebben 55 gasten en geen leden online