Welkom bij KNHS Endurancevereniging

UITSLAGEN ENDURANCE LAAG-SOEREN

Vorig weekend is Endurance Zuid-Veluwe in de nieuwe versie verreden in Laag-Soeren.

Een kleinschalige wedstrijd, maar enorm gezellig! De route werd door velen als technisch ervaren, maar de mooie omgeving heeft alles goed gemaakt.
De weersomstandigheden waren prima, dus al met al
kijken we terug op een mooie wedstrijd die vast volgend jaar weer op de kalender staat.

Alle uitslagen van Endurance Zuid-Veluwe verreden op zaterdag 17 juni 2017 zijn hieronder te vinden:

- klasse 0/1
- klasse 2/3

welkom lid

endurancejeugd 226px

KEVledenvoordeel

Sponsors

PAVO
Uw partner voor het voeren, verzorgen en houden van paarden.

Interessante artikelen

Pavo voedingswijzer

welkom lid

KNHS Endurancevereniging

De hoofdzaak van endurance is het zo snel mogelijk afleggen van een uitgezet parcours, dat in afstand varieert van 25 tot 160 km. Niet alleen de tijd, waarin het parcours wordt afgelegd is belangrijk, maar ook de conditie van het paard bij de veterinaire controles. Daarom geldt in de endurance "To Finish is To Win". Endurance is een hippische discipline, waar hoge prestaties door paard en ruiter moeten worden geleverd en zowel het paard als de ruiter terdege getraind moeten zijn. In aangespannen vorm heet deze wedstrijdsport mendurance. Uithoudingsvermogen, samenwerking, vertrouwen en verzorging zijn de sleutelwoorden voor een geslaagde combinatie tijdens de wedstrijden, die plaatsvinden in de mooiste gebieden van Nederland. De KNHS Endurancevereniging is onderdeel van de Koninklijke Nederlandse Hippische Sportfederatie.

Wie is er online

We hebben 9 gasten en geen leden online