Welkom bij KNHS Endurancevereniging

UITSLAGEN ENDURANCE ETTEN-LEUR

Gisteren vond alweer de vijfde editie plaats van Endurance Etten-Leur. Ook dit weekend weer in combinatie met de mendurance, waar de organisatie van deze wedstrijd veel tijd en energie in steekt. 

Het was weer prima enduranceweer, in tegenstelling tot vorige week. Niet te warm, niet te koud, gewoon lekker rijden.
Organisatie, gefeliciteerd met een mooie jubileumwedstrijd!

Alle uitslagen van Endurance Etten-Leur verreden op zaterdag 1 juli 2017 zijn hieronder te vinden:

- klasse 0/1
- klasse 2/3

welkom lid

endurancejeugd 226px

KEVledenvoordeel

Sponsors

PAVO
Uw partner voor het voeren, verzorgen en houden van paarden.

Interessante artikelen

Pavo voedingswijzer

welkom lid

KNHS Endurancevereniging

De hoofdzaak van endurance is het zo snel mogelijk afleggen van een uitgezet parcours, dat in afstand varieert van 25 tot 160 km. Niet alleen de tijd, waarin het parcours wordt afgelegd is belangrijk, maar ook de conditie van het paard bij de veterinaire controles. Daarom geldt in de endurance "To Finish is To Win". Endurance is een hippische discipline, waar hoge prestaties door paard en ruiter moeten worden geleverd en zowel het paard als de ruiter terdege getraind moeten zijn. In aangespannen vorm heet deze wedstrijdsport mendurance. Uithoudingsvermogen, samenwerking, vertrouwen en verzorging zijn de sleutelwoorden voor een geslaagde combinatie tijdens de wedstrijden, die plaatsvinden in de mooiste gebieden van Nederland. De KNHS Endurancevereniging is onderdeel van de Koninklijke Nederlandse Hippische Sportfederatie.

Wie is er online

We hebben 10 gasten en geen leden online