Mendurance Kootwijkerbroek eerste wedstrijd nieuwe enduranceseizoen

Mendurance Kootwijkerbroek

Dit weekend is het enduranceseizoen in Nederland begonnen. Traditiegetrouw doet de mendurance in Kootwijkerbroek de aftrap. Na een prachtige lenteweek was het weer iets minder met af een toe een spatje regen. Voor de combinaties was dat geen bezwaar. Enkelspannen, meerspannen, paarden en pony's reden hun kilometers in het prachtige bosgebied rondom Kootwijk.
Uitslagen alle klassen als pdf.

Mendurance Kootwijkerbroek Mendurance Kootwijkerbroek Mendurance Kootwijkerbroek

Mendurance Kootwijkerbroek Mendurance Kootwijkerbroek Mendurance Kootwijkerbroek

Mendurance Kootwijkerbroek Mendurance Kootwijkerbroek Mendurance Kootwijkerbroek

Mendurance Kootwijkerbroek Mendurance Kootwijkerbroek Mendurance Kootwijkerbroek