Kampioenschappen endurance

AVS endurancecompetitie 2012 van start

De commissie Endurance van het AVS  organiseert jaarlijks een Endurancecompetitie voor Arabische Volbloedpaarden.
Voorgaande jaren was er, met dank aan onze sponsoren, een prijzenpot van bijna € 1000,- te verdelen onder de winnaars. Dit jaar willen we uiteraard ook weer veel en mooie prijzen regelen om deze competitie echt heel interessant te maken!

Voorwaarden voor deelname:
De competitie staat open voor elke combinatie met een KNHS Endurance startkaart en een Arabisch Volbloedpaard, onafhankelijk van het WAHO stamboek waarin deze is geregistreeerd
Voorgaande jaren mochten niet-leden/niet-donateurs van het AVS gratis mee doen aan de competitie. Dit jaar zal van niet-leden/niet-donateurs € 10,- inschrijfgeld gevraagd worden. AVS leden en AVS donateurs doen nog steeds gratis mee met de competitie.
De competitie wordt bijgehouden per paard en niet per combinatie, dus meerdere ruiters kunnen op één paard hun resultaten laten tellen. De eigenaar van het paard zal de prijzen ontvangen, tenzij er duidelijk met de commissie andere afspraken zijn gemaakt.

De volgende wedstrijden komen in aanmerking:
Nationale Federatie wedstrijden in Nederland (KNHS) of in het buitenland (onder de respectievelijke Nationale Federatie regels)
Internationale Federatie wedstrijden (FEI)
Terugtrekking en afkeuring wordt meegenomen in de berekeningen
Het paard moet minimaal 3 wedstrijden gelopen hebben om in de uiteindelijke klassering te kunnen komen.
Bij voldoende aanmeldingen zal de competitie worden gesplitst in een aantal klassen:
Klasse 1; Klasse 1/2; Klasse 2/3; Klasse 3/4
Speciale klasse voor paarden die internationaal FEI rijden, bij voldoende aanmeldingen. Internationale ruiters wordt dan ook speciaal gevraagd om mee te doen om een mooie Nationale- en Internationale competitie te krijgen.

De puntentelling:
Per uitgereden  eendaagse Nationale Federatie wedstrijd worden de km's gedeeld door 10
Per uitgereden meerdaagse Nationale Federatie wedstrijd worden de km's gedeeld door 15
Per uitgereden  eendaagse Internationale FEI wedstrijd worden de km's gedeeld door 8
Per uitgereden  meerdaagse Internationale FEI wedstrijd worden de km's gedeeld door 12
Per wedstrijd wordt de gemiddelde snelheid wordt gedeeld door 2
Voor afkeuringen geldt dat men geen punten krijgt
Bij vrijwillig terugtrekken tellen wèl de punten voor de goedgekeurde afgelegde kilometers en gemiddelde snelheid
Het totaal aantal behaalde punten wordt gedeeld door aantal tellende wedstrijden

Aanmelden kan via email-adres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. tot 1 juli 2012.
Na aanmelding krijg je een Excel bestand om je resultaten in te voeren. De resultaten moeten uiterlijk 1 november 2012 binnen zijn. Prijsuitreiking zal op zondag 25 november zijn, in combinatie met een informatieve clinic, dus zet deze datum alvast in de agenda!