Kampioenschappen endurance

Vier Nederlandse combinaties op WK Endurance

wk samorin_1

Er zijn vier Nederlandse combinaties afgereisd naar het Slowaakse Samorin voor het wereldkampioenschap endurance. Vandaag zijn de vooerkeuringen. Morgen wordt de wedstrijd over 160 km verreden. De start is om 6 uur met een internationaal deelnemersveld uit 46 landen en 5 continenten.

De Nederlandse combinaties zijn:
Joyce van den Berg met Rouchka de Luc
Iris van der Horst met Benthe
Melisa Huijsman met Kain
Carmen Theunissen met Priam des roches

Hoewel Marijke Visser fier voorop rijdt op de 'uithangborden' van dit WK zal ze niet deelnemen. Vorig jaar won zij op dezelfde locatie in Slowakije bij het Europees kampioenschap een prachtige zilveren medaille. Het complete Nederlandse team presteerde toen geweldig, kwam met alle combinaties goed over de finish en veroverde een bronzen teammedaille voor Nederland.

Meer informatie, de mogelijkheid van live stream en online uitslagen via de website van de organisatoren in Slowakije.