Het bestuur – Georgette Zeijen

Hoi! Ik ben Georgette en sinds 2014 actief in de endurancesport. Mijn eerste paarden zijn Perzeus en Prody – twee kanjers die inmiddels lekker van hun pensioen in de wei genieten. Sinds 2021 rijd ik met Bas, mijn huidige trouwe maatje. Na een moeizamere start samen beleven we intussen volop plezier (en af en toe een flinke zweetdruppel) tijdens de wedstrijden.
Naast zelf rijden vind ik het erg leuk om te endurancewedstrijden te organiseren in Zuid-Oost Brabant en Limburg. Het geeft mij energie om te zorgen dat alles soepel verloopt en dat rijders en paarden een fantastische ervaring hebben.
Samen met mijn partner woon ik op de grens van Brabant en Limburg, omringd door onze dierenfamilie: drie Arabieren, twee schaapjes, kippen en een kat die samen af en toe voor chaos zorgen – maar altijd voor plezier. Deze dagelijkse omgang met dieren en de betrokkenheid bij hun welzijn vormen voor mij de basis om actief bij te dragen aan de endurancesport.
Sinds 2023 ben ik lid van het bestuur van de KEV als penningmeester. In deze rol zorg ik ervoor dat de financiën op orde zijn, zodat we ons met een gerust hart kunnen richten op het leukste onderdeel van de vereniging: samen genieten van de endurance en elkaar ondersteunen waar nodig.

Je kunt me bereiken via penningmeester@endurancevereniging.nl

Georgette Bestuur
Scroll naar boven