Afscheid Kicky en nieuwe vacature

Met spijt heeft Kicky aangegeven dat zij uit het KNHS Endurancevereniging bestuur stapt. Wegens privéomstandigheden, waaronder werk, verhuizen en studie, heeft zij onvoldoende tijd en aandacht voor haar bestuurstaken. Wij danken haar voor haar inzet en zullen haar missen. 

Dit betekent dat wij op zoek moeten gaan naar een nieuw bestuurslid die ons team wil komen versterken. Onze behoefte ligt met name bij ondersteuning in het up to date houden van de website en het schrijven en redigeren van teksten. Heb jij hart voor de sport, wil je een extra steentje bijdragen en ben je nieuwsgierig wat bestuurslid zijn inhoudt? Spreek ons aan op de nieuwjaarsborrel of stuur ons een mail naar info@endurancevereninging.nl We kijken er naar uit om je te ontmoeten. 

Scroll naar boven