Dag 5: Klaar voor de start!

Nadat de paarden nog even rustig in de paddock hebben gestaan, zijn ze vandaag naar het hoofdterrein gebracht. Op loopafstand, dus hier kon naar toe gewandeld worden.

Alle drie de paarden zijn goedgekeurd en zijn klaar voor de start!

De auto’s zijn klaar gemaakt, de vet-gate is opgebouwd en de koelstraat is klaar gezet. Ondanks dat de plekken toebedeeld worden, is het toch altijd nog even rennen en vliegen om een goede plek te krijgen.

Als laatst zijn de koelflessen uit het water gevist. Letterlijk gevist! Er ging iets mis waardoor ze loskwamen in de stromende rivier.. Joyce en Jarmila hebben niet lang getwijfeld en zijn te water gesprongen! Op één fles na, hebben we alle koelflessen kunnen redden. Eén ding weten we nu zeker, de flessen zijn goed koud gebleven. Vraag het Joyce en Jarmila maar 😉 (zie filmpje facebook)

De ruiters starten om 5.30 uur. De rit is te volgen op deze site.

 

Scroll naar boven