Endurance Ermelo 2014

Nadat de ruiters uit de perspectievengroep op de CEI wedstrijd in Ermelo hebben kunnen zien en ervaren hoe je een paard moet warm houden met koud en nat weer, moesten ze hun eigen paarden dit weekend goed koelen! Op de nationale wedstrijd in Ermelo was het prachtig en warm weer. Uit de perspectievengroep kwamen 7 ruiters aan de start en aan de finish. Marika Bungert kwam met Wesley aan de start op de 60 km. Op de 40 km kwamen Joyce van den Berg, Fenne Koppenol, Jeannell Kelders, Ijjou Mohamed, Puck van der Lugt en Luan ten Bokse aan de start. Ervaren ruiters, Joyce en Fenne, hebben de begeleiding van Jeannell en Ijjou op zich genomen. Als team deden ze mee aan de team challenge en behaalde de tweede plaats. Daarnaast kregen ze de prijs voor het team wat het best samen had gereden. Puck en Luan reden samen met de eigenaar van hun paarden, Famke Bos.

Verder kwam Corrina Leeflang met Lht Khariton aan de start op de 60 km. Ze behaalde een nette 6de plek met een gemiddelde snelheid van 14,9 km/h. Anne Marijn Kok, Marieke van den Ende en Eva van Arem vulde de groep jeugdruiters verder aan op de 40 km. En ook in de klasse 1 was er jong talent te vinden. Maria d’Aboy, Jorina Hup en Anne Merters reden de 30 km. Op de 20 km ging Irmani Marskamp er met de vijfde plaats vandoor. De jeugd was ook goed vertegenwoordigd in de impulsrubriek. Merel Timmer, Caila Oostdam, Michelle Vork, Femke Beugelink en Caya Jochems hebben kennis gemaakt met de endurancesport. Met succes! Caya ging er met de derde plaats vandoor. Daarnaast ging team ‘De Stuw Racers’ bestaande uit Caya, Michelle, Femke en Sharon er met de teamprijs in de klasse 1 vandoor. Het succes van dit team is te verklaren. Caya (10) en Femke (13) zijn in aanraking gekomen met de endurancesport door deel te nemen aan de enduranceconditietest op de Bixiedag. Dus de nodige kennis over hartslag meten hadden ze al! Klik hier voor de volledige uitslagen.

Scroll naar boven