KEV 30 jaar!

Hoera! De KNHS Endurancevereniging bestaat 30 jaar!
Heb jij nog een leuke (oude) foto, anekdote of weetje van Endurance of de vereniging? Deel hem onder het bericht op facebook of communicatie@endurancevereniging.nl en dan maken we daar een mooie jubileum pagina van op onze website.
We zijn trots op onze mooie sport en blij met alle leden, officials, vrijwilligers en mensen die Endurance een warm hart toedragen in Nederland. Hopelijk kunnen we dit volgend jaar in gezamenlijkheid feestelijk vieren. Voor nu: Gefeliciteerd allemaal!
Op 6 mei 1991 zijn de statuten van de (toen nog) Dutch Endurance Riders gepasseerd, de oprichtingsvergadering was op 15 december 1990. https://endurancevereniging.nl/algemeen-historie/ Wist je dat ons logo van vier galopperende paarden elke klasse representeert?
Scroll naar boven