Lezing Najaars-ALV: Hinke van der Werf & mentale strategieën bij Endurancewedstrijden

In 2018 verliep de eerste dag van Hinke van der Werf van de Mongol Derby niet zoals gehoopt: ze was als allerlaatste bij het eerste horsestation. En tóch finishte Hinke op dag zeven van de 1000km wedstrijd op een zevende plaats én won zij de Vet’s Choice Award voor Best Horsemanship. Hoe wist Hinke van haar onfortuinlijke positie op dag één 1000km later de mooiste prijs én een goede klassering mee naar huis te nemen?

Tijdens de NajaarsALV 2019 vertelt Hinke over mentale strategieën en de invloed op het paard tijdens het rijden van endurancewedstrijden. Hoe zet je de knop om in ongunstige situaties en behaal je het beste resultaat?

9 november 2019
KNHS Nederland, De Beek 125, Ermelo
 14.00-17.00 uur

Scroll naar boven