Nieuwjaarsborrel met lezing van Mariska Sneep en Ruthi Damman

Traditiegetrouw starten wij het nieuwe jaar met een nieuwjaarsborrel. Tijdens deze bijeenkomst zal er een lezing worden verzorgd door Mariska Sneep en Ruthi Damman. Met behulp van fysioballen, balanceboards en trampolines geven zij je inzicht in jouw balans en invloed op de balans van het paard. Door middel van kleine oefeningen werken we aan het verbeteren een onafhankelijke zit. Aan de hand van tips&tricks kun je thuis direct aan de slag om je zit tijdens al je trainingsuren te verbeteren! Daarna worden de kampioenen van 2018 van alle klasses gehuldigd.

  • 14.00-15.00uur: Interactieve lezing van Mariska Sneep en Ruthi Damman over onafhankelijk zit en balans.
  • 15.00-16.00uur: Huldiging van verenigingskampioen 2018
  • Vanaf 16.00uur: Borrel

Locatie: “Zilfia’s Hoeve” te Fortweg 13, 3992LX Houten
Tijd: 14:00 tot 18:00 uur
Aanmelden & meer informatie: Facebook evenement

Scroll naar boven