Endurance Wateren 2015

Het is al even geleden, maar de jeugd heeft mooi gereden in Wateren. Maria d' Aboy startte met Lyuski de lange klasse 2 en behaalde een nette 2de plaats.

Nanke Kramer (14) kwam met haar nieuwe paard G.B. Samir aan de start op de korte klasse 2. Ze behaalde meteen een mooie 1ste plaats. Ook Luan ten Boske (14), Jeannell Kelders (14) en Esther Peters (18) reden de 50 km succesvol uit.

Ook op de 31 km was de eerste plaats voor de jeugd! Ingrid Althenburg (15) en Ilse Sijbesma kwamen hand in hand over de finish en veroverde zo plaats 1 en 2. Ylse Kelders (12) behaalde met haar paard Wabank een keurige 4de plaats op de 22 km.

Lindy Louwes werd 2de in de impuls rubriek. Gevolgd door Lisa Kamphuis (14) op de 4de plaats. Marjolein Vermaning reed haar rit ook succesvol uit en eindigde op de 7de plaats.

Van harte gefeliciteerd allemaal!

Scroll naar boven