Meer informatie individueel beoordelingsmoment

Zoals iedereen heeft kunnen lezen in de nieuwsbrief, is het vanaf eind november mogelijk om winstpunten te halen in de klasse 1 op individuele beoordelingsmomenten. Er wordt een rit van 25-30 km gereden onder begeleiding van een beoordelaar. Deze beoordeeld of het paard fit is op deze afstand. Een dierenarts beoordeelt achteraf de locomotie filmpjes. Op basis van een aantal criteria beslist de KNHS of het winstpunt toegekend kan worden. Hier kun je lezen hoe het precies werkt. Heb je interesse, lees deze informatie dan goed door!

Hieronder vind je de beoordelaars met locaties en data waar je je voor kunt aanmelden.

Je kunt je aanmelden door dit formulier te mailen naar endurance@knhs.nl. De KNHS controleert je startgerechtigdheid en brengt je in contact met jouw beoordelaar. Van jouw beoordelaar krijg je het exacte adres, starttijd en eventuele andere informatie.

Mocht je nog vragen hebben, kun je altijd mailen naar: forumendurance@knhs.nl

Beoordelaars:

Fenne Koppenol

Locatie: Someren

Zondag 28 november

Iris van der Horst

Locatie: Appelscha

Zaterdag 4 december

Zaterdag 11 december

Monique de Boer 

Locatie: Haarle

Zaterdag 27 november

Zondag 19 december

Route bevat 1 heuvel. Hoefbescherming aan te raden als paard geen harde hoeven heeft

Nant Baten

Locatie: Teteringen

Zaterdag 27 november

Zondag 12 december

Route bevat een viaduct of snelwegovergang

Scroll naar boven